MASTERCOMP kompleksowa pomoc IT


MASTERCOMP kompleksowa pomoc IT

Pełny opis


on-white

 

MASTERCOMP

Jesteśmy zawodowcami w branży IT, istniejemy po to, aby pomagać naszym Klientom stosować dobre, skuteczne i bezpieczne rozwiązania. Jesteśmy z Poznania i w tym mieście funkcjonujemy jako dział IT wielu średnich i małych przedsiębiorstw – zawsze pod telefonem, gotowi, aby pomóc Ci w trudnych sytuacjach związanych z działaniem środowiska informatycznego.

Współpracujemy z zastrzeżeniem tajemnicy firmowej. Codziennie stykamy się z delikatnymi danymi dlatego wysokie morale są ważnym aspektem pracy takiej firmy jak nasza. Służymy specjalistyczną pomocą, dostarczamy programy i dbamy o bezpieczeństwo danych.

Dlaczego warto wybrać outsourcing IT?

Obsługa w zakresie outsorsingu IT pozwala na redukcję kosztów. Możemy zaproponować bowiem m.in. płatności odroczone, dostęp do fachowców z wszelkich specjalizacji w jednej umowie. Prócz tego posiadamy bardzo wysokie ubezpieczenie w razie błędu albo usterek mienia. Firmę charakteryzuje długoletnie doświadczenie, stosowanie wypróbowanych rozwiązań polecanych przez specjalistów oraz znajomość branży.

Szybka pomoc informatyczna – nie czekaj, zadzwoń!